У Німеччині сталася пожежа в будівлі для українських біженців, є постраждалі, ймовірно, загинув 9-річний хлопчик

У Німеччині в будинку, де живуть українські біженці, сталася пожежа 4 червня. Про це повідомив посол України в Німеччині Олексій Макєєв у Facebook і "Deutsche Welle".

"Друзі, сьогодні мене сповістили про сумну звістку, що в одному з будинків, де мешкають українські шукачі захисту у федеральній землі Тюрингія, виникла пожежа, - написав посол. - Унаслідок цього прикрого інциденту, за попередньою інформацією, є постраждалі. Слідство триває, деталі розголошувати не можу".

Зазначається, що українські консули перебувають на контакті з громадянами України, які проживають у цьому регіоні, а також із німецькими правоохоронними органами.

"Чекаємо на більш детальну інформацію", - зазначив Макєєв.

Тим часом "Deutsche Welle" повідомила таке: "У Німеччині в Тюрингії сталася пожежа в таборі для біженців, де мешкало 245 осіб. На місці трагедії загинула дитина. Ймовірно, це 9-річний хлопчик з України, який до експертизи вважається зниклим безвісти".

Раніше повідомлялося, що в Болгарії розкрили шахрайську схему, пов'язану з біженцями з України.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті