У НАТО закликали цивільне населення бути готовими до війни з Росією - The Economist

У НАТО закликали цивільне населення готуватися до війни з Росією в найближчі 20 років. Про це заявив голова військового комітету НАТО Роб Бауер, - пише The Economist.

"Ми повинні розуміти, що наше існування не є само собою зрозумілим. І саме тому ми повинні підготуватися до конфлікту з Росією. Нам потрібно бути готовими по всьому спектру. Потрібно підготувати систему, яка дасть змогу навчити більше людей на випадок війни, незалежно від того, станеться вона чи ні", - заявив Роб Бауер.

Представник НАТО уточнив, що не все "буде добре в найближчі 20 років".

Також він похвалив Швецію за те, що вона звернулася до громадян із проханням готуватися до війни перед офіційним вступом країни до Північноатлантичного союзу.

Як повідомлялося, міністр цивільної оборони Швеції Карл-Оскар Булін закликав громадян країни бути готовими до того, що може початися війна.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті