"У нас немає можливості "відсидіти" це питання”, - Остін про війну в Україні

Глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що США  разом зі союзниками працюють над тим, аби допомогти Україні "побудувати майбутню силу, яка зможе відбити ще більше злих намірів Росії у прийдешні роки". Про це міністр оборони повідомив під час Форуму нацоборони у Каліфорнії, - пише "Суспільне".

Остін підкреслив, що світ потребує лідерства Сполучених Штатів та закликав американську державу не вдаватися до ізоляціонізму.

"США не повинні відмовлятися від лідерства та ухвалення рішень", — зазначив очільник Пентагону.

Стосовно війни росії проти України, міністр оборони наголосив: "Результат цієї боротьби визначатиме глобальну безпеку на наступні десятиліття. І у нас немає можливості "відсидіти" це питання”.

"Президент [Джо] Байден поставив чітку мету: США прагнуть вільної та суверенної України, яка може захистити себе сьогодні та стримувати більшу російську агресію в майбутньому", — вказав Остін.

Глава Пентагону також застеріг: якщо Сполучені Штати та їхні партнери не зможуть протистояти російській агресії Москва лише матиме сміливість зробити більше.

Міністр оборони, перераховуючи конфлікти у різних частинах планети, додав, що триває всесвітня боротьба між демократією та автократією.

Як повідомлялося, голова Офісу президента Андрій Єрмак провів переговори з радником голови Білого дому з питань національної безпеки Джейком Салліваном.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті