У найближчий тиждень ми не побачимо контрнаступу України – розвідка Естонії

Українські війська продовжують підготовку до довгоочікуваного контрнаступу. Про це сказав начальник центру розвідки Сил оборони Естонії (EDF) полковник Марго Гросберг, - повідомляє ERR.

"Ініціатива, очевидно, в руках Збройних сил України, а це означає, що вони самі вибирають час, місце і засоби, якими вони будуть атакувати підрозділи противника", - сказав він.

Росія, у свою чергу, намагатиметься максимально знищити наступальні можливості України, використовуючи для цього артилерію, мінні поля, а також удари з повітря.

Українські підрозділи, підготовлені до контрнаступу за останні півроку, ще не задіяні в бойових діях, а втрата українською технікою є неминучим наслідком будь-яких наступальних дій, додав він.

За словами Гросберга, менше 10 відсотків наданого заходом обладнання було втрачено в результаті операцій, хоча ця кількість може зрости в ході подальших операцій.

За його словами, важко спрогнозувати, куди припаде головний український удар.

Він зазначив, що наступного тижня продовжаться дослідження слабких місць у російських лініях і, ймовірно, на широкому фронті.

"Ми не побачимо наступу протягом наступних семи днів", - підсумував Гросберг на прес-конференції в п'ятницю.

Як повідомлялося раніше, РФ націлена на розгром контрнаступу мінами, артилерією та авіацією.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті