Австрійського міністра, який закликав "не перегинати палицю" у відносинах з РФ, запросили до Дніпра

Представники МЗС України запросили міністра закордонних справ Австрії, який закликав не "перегинати ціпок" у відносинах з РФ, відвідати місце ракетного удару у Дніпрі. Про це 17 січня у Facebook повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

"Цінуємо співпрацю з Австрією, вдячні за підтримку в ООН та ЄС та для розвитку діалогу у зв'язку з цим очікуємо на візит австрійського міністра в Україну. Зокрема, запрошуємо голову австрійської дипломатії відвідати Дніпро", - заявив співробітник дипломатичного відомства України.

Цей візит дозволить Александеру Шалленбергу "повторити свої аргументи про почуття міри" рідним загиблих або зниклих безвісти після російського удару по багатоповерхівці.

"Заклики продовжувати діалог із Росією, поважати її історію та культуру, посилюють почуття безкарності Кремля, сприймаються ним виключно як запрошення до продовження геноциду українців", - додав Ніколенко.

Таким чином речник МЗС відреагував на заяву Шалленберга, яку той зробив напередодні. Глава МЗС Австрії заявив, що не варто "перегинати ціпок" у відносинах з росією.

"Жорстока агресивна війна, яку розв'язала Росія, є безумством. Але в той же час ми повинні думати про день після, тиждень після і місяць після", - додав Александер Шалленберг.

Нагадаємо, раніше в МЗС Латвії заявили, що Захід має бути готовим до різних сценаріїв розвалу росії.

 

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті