Австрійського міністра, який закликав "не перегинати палицю" у відносинах з РФ, запросили до Дніпра

Представники МЗС України запросили міністра закордонних справ Австрії, який закликав не "перегинати ціпок" у відносинах з РФ, відвідати місце ракетного удару у Дніпрі. Про це 17 січня у Facebook повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

"Цінуємо співпрацю з Австрією, вдячні за підтримку в ООН та ЄС та для розвитку діалогу у зв'язку з цим очікуємо на візит австрійського міністра в Україну. Зокрема, запрошуємо голову австрійської дипломатії відвідати Дніпро", - заявив співробітник дипломатичного відомства України.

Цей візит дозволить Александеру Шалленбергу "повторити свої аргументи про почуття міри" рідним загиблих або зниклих безвісти після російського удару по багатоповерхівці.

"Заклики продовжувати діалог із Росією, поважати її історію та культуру, посилюють почуття безкарності Кремля, сприймаються ним виключно як запрошення до продовження геноциду українців", - додав Ніколенко.

Таким чином речник МЗС відреагував на заяву Шалленберга, яку той зробив напередодні. Глава МЗС Австрії заявив, що не варто "перегинати ціпок" у відносинах з росією.

"Жорстока агресивна війна, яку розв'язала Росія, є безумством. Але в той же час ми повинні думати про день після, тиждень після і місяць після", - додав Александер Шалленберг.

Нагадаємо, раніше в МЗС Латвії заявили, що Захід має бути готовим до різних сценаріїв розвалу росії.

 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті