Захід має бути готовим до різних сценаріїв розвалу росії – МЗС Латвії

Демократичний світ має бути готовим до розвалу РФ і не боятися такого розвитку подій. Про це 13 січня повідомляє LSM.lv із посиланням на міністра закордонних справ Латвії Едгара Рінкевичса.

"Для правлячого в РФ режиму війна, яку він розв'язав проти України – це питання виживання. Тому демократичний світ має не боятися розвалу РФ, а озброїтися стратегічним терпінням та максимальною витримкою", - заявив Рінкевичс.

Глава МЗС Латвії зазначив, що Заходу варто готуватися до різних сценаріїв розвалу РФ, щоб бути готовими до вирішення низки важливих питань. Зокрема, йдеться про ядерну зброю, міграційні потоки та внутрішні процеси в росії.

"У контексті війни в Україні Захід має зосередитися на максимальному ослабленні РФ, але результат війни, перш за все, визначатиме українські солдати на фронті", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Латвія має намір передати Україні нову партію ПЗРК Stinger.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті