У МЗС Китаю не стали коментувати статтю про будівництво тунелю під Керченською протокою як таку, що не має підстав

Міністерство закордонних справ Китаю спростувало інформацію про нібито плани РФ і КНР побудувати підводний тунель під Керченською протокою, який міг би стати безпечнішою альтернативою Кримському мосту. Відповідну заяву зробив на брифінгу офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь, - пишуть росЗМІ.

"Ця публікація не має під собою підстав, і я не можу її коментувати", - зазначив офіційний представник МЗС КНР.

Як повідомлялося, видання The Washington Post оприлюднило інформацію про те, що нібито росія на тлі атак ЗСУ на Керченський міст розглядає можливість будівництва підводного тунелю, який з'єднав би український півострів із територією РФ.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті