У МЗС Ізраїлю хочуть створити спеццентр по боротьбі із Міжнародним кримінальним судом (МКС)

Очільник МЗС Ізраїлю Ісраєль Кац дав наказ створити спеццентр, спрямований на боротьбу проти рішення головного прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) щодо видачі ордерів на арешт премʼєр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу, міністра оборони Йоава Галанта, а також трьох лідерів ХАМАСу. Про це повідомляє "Еспресо" 20 травня. 

"Обурливе рішення прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі є нестримним фронтальним наступом на жертв 7 жовтня та наших 128 заручників у Газі. Поки вбивці та ґвалтівники ХАМАС скоюють злочини проти людяності проти наших братів і сестер, прокурор згадує прем’єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю разом із мерзенними нацистськими монстрами ХАМАС – історична ганьба, яка запам’ятається назавжди. Я дав вказівку негайно створити спеціальний командний центр у МЗС з усіма професійними структурами, спрямований на боротьбу проти рішення, покликаного в першу чергу скувати руки Ізраїлю та перешкодити йому реалізувати своє право на самооборону", - наголосив Кац.

Він також висловив намір поговорити з міністрами закордонних справ провідних країн світу, щоб закликати їх виступити проти рішення прокуратури та заявити, що "навіть якщо ордери будуть видані, вони не мають наміру застосовувати їх проти ізраїльських лідерів".

"Жодна сила світу не завадить нам повернути всіх наших заручників і повалити терористичний режим ХАМАС", - резюмував голова МЗС Ізраїлю.

Президент Ізраїлю Ісаак Герцог назвав рішення прокурора МКС обурливим і таким, що "показує, наскільки міжнародна судова система знаходиться під загрозою краху". На його думку, такий крок надихає терористів у всьому світі та порушує всі основні правила суду.

Нагадаємо, раніше прокурор МКС вирішив заарештувати прем'єра та міністра оборони Ізраїлю разом із трьома посадовцями ХАМАС.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті