У Москві завантажили в автозаки журналістів, які знімали протестуючих проти "СВО" дружин мобілізованих

У Москві на Красній площі затримали і завантажили в автозаки журналістів, які знімали покладання дружинами мобілізованих квітів до могили невідомого солдата в рамках акції "Шлях додому". Про це повідомляють російські Телеграм-канали 3 лютого. 

Як повідомляється, журналістів, які знімали акцію, без пояснення причин помістили в автозаки і вивезли з Красної площі.  

За повідомленнями російських Телеграм-каналів, загалом на акцію "Шлях додому" зібралося близько 200 осіб.  Напередодні дружини та інші родичі мобілізованих вимагали в соцмережах проведення ротації на передовій, а також виступали за загальну демобілізацію та закінчення СВО.

Водночас, як повідомляють росЗМІ, прокуратура Москви попередила 3 лютого учасників акції про відповідальність за заклики та участь у неузгоджених акціях

"Зазначений масовий захід з органами виконавчої влади міста в установленому законом порядку не погоджено. Прокуратура Москви застерігає, що як організація неузгодженого заходу, так і участь у ньому тягнуть за собою встановлену російським законодавством відповідальність", - йдеться в заяві московської прокуратури. 

Як повідомляється, загалом було затримано 27 осіб. Серед затриманих виявилися також родичі мобілізованих, які брали участь в акції "Шлях додому".

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті