У Москві заарештували заступника начальника тилу Росгвардії генерала-майора Мірзу Мірзаєва - за контракт на 480 млн вимагав 30% відкату

У Москві заарештували заступника начальника тилу Росгвардії генерала-майора Мірзу Мірзаєва. Про це пишуть російські Телеграм-канали.

За версією слідства, він зажадав від постачальника модулів для швидкомонтованих будівель 140 мільйонів і погрожував розірвати контракт вартістю 480 мільйонів, якщо грошей не буде.

Фірма передала генералу необхідну суму через посередника. Їх обох затримали. Мірзаєв пробуде в СІЗО щонайменше до 2 січня 2025 року. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
09.02.2026
16:00

Бути українцем в РФ… Продовження історії ув'язненого за "держзраду й заклики до тероризму" Геннадія Артеменка

Етнічного українця, громадянина РФ Геннадія Артеменка в Росії відправили до колонії на 18 років – по суті, за листівки з закликом до миру й спілкування українською мовою.
Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Всі статті