У Москві виявлено невідомий снаряд біля ТЕЦ

У столиці росії виявили міну біля паркану ТЕЦ-20 на вул.Вавилова. Територія оточена, - повідомляють російські ЗМІ 24 березня.

"Боєприпас, імовірно, міну знайшли біля паркану ТЕЦ на Вавилова - приблизно за 50 метрів від прохідної", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що на місці події чекають саперів. Подробиці уточнюються.

Раніше росЗМІ повідомляли, що сьогодні також у Москві біля церкви виявили предмет, схожий на гранату. Предмет знайшли в районі Якиманка в центрі Москви навпроти території храму Ризоположенія на Донській. Місце обгородила поліція, на місце НП викликали кінологів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті