У Москві виявлено невідомий снаряд біля ТЕЦ

У столиці росії виявили міну біля паркану ТЕЦ-20 на вул.Вавилова. Територія оточена, - повідомляють російські ЗМІ 24 березня.

"Боєприпас, імовірно, міну знайшли біля паркану ТЕЦ на Вавилова - приблизно за 50 метрів від прохідної", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що на місці події чекають саперів. Подробиці уточнюються.

Раніше росЗМІ повідомляли, що сьогодні також у Москві біля церкви виявили предмет, схожий на гранату. Предмет знайшли в районі Якиманка в центрі Москви навпроти території храму Ризоположенія на Донській. Місце обгородила поліція, на місце НП викликали кінологів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті