У Москві виявлено невідомий снаряд біля ТЕЦ

У столиці росії виявили міну біля паркану ТЕЦ-20 на вул.Вавилова. Територія оточена, - повідомляють російські ЗМІ 24 березня.

"Боєприпас, імовірно, міну знайшли біля паркану ТЕЦ на Вавилова - приблизно за 50 метрів від прохідної", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що на місці події чекають саперів. Подробиці уточнюються.

Раніше росЗМІ повідомляли, що сьогодні також у Москві біля церкви виявили предмет, схожий на гранату. Предмет знайшли в районі Якиманка в центрі Москви навпроти території храму Ризоположенія на Донській. Місце обгородила поліція, на місце НП викликали кінологів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті