У Москві суд заарештував 6 мільйонів на рахунках дружини Бориса Акуніна. Кажуть, вона з письменником використовувала ці гроші для "вчинення злочинів" 

Басманний суд Москви заарештував рахунки дружини Бориса Акуніна. Про це пишуть російські Телеграм-канали.

6 млн рублів заарештовано в рамках справи проти письменника, якого за його неприйняття російської агресії проти України в РФ затаврували "іноагентом" і "екстремістом" і "терористом".

Слідство вважає, що ці гроші є спільним доходом подружжя і використовувалися для вчинення злочинів. Про які злочини відомого письменника та його дружини не йдеться. 

Раніше все той же Басманний суд Москви заочно заарештував Бориса Акуніна. Письменника було оголошено в міжнародний розшук. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті