У Москві диктатору Еритреї показали, що таке метро. Почули "високу оцінку"

Диктатор Еритреї Ісайяс Афеворкі, який перебуває з візитом у Москві, відвідав метрополітен, - повідомляють російські ЗМІ.

Зазначається, що "глава Еритреї і члени його делегації здійснили поїздку Арбатсько-Покровською лінією, співробітники метро провели для них екскурсію".

"Президент Еритреї та члени його делегації дали високу оцінку столичному метрополітену. Їх вразила краса станцій, а також рівень технологічного розвитку цього виду транспорту", - підкреслюється в повідомленні.

Як відомо, росія налагоджує з Еритреєю "стратегічні відносини". Населення Еритреї - близько 6 млн осіб, при цьому грамотними вважаються 84% чоловіків і 69 % жінок. Країна є однією з найбідніших у світі. За конституцією президент країни має обиратися парламентом на 5-річний термін, проте з 1993 року там править диктатор Ісайяс Афеворкі, відтоді вибори президента не проводилися.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті