У московському барі спустили зі сходів і побили "героя СВО", друзі не заступилися, але просять надати йому медичну допомогу

У московському барі невідомі спустили зі сходів і побили "героя СВО" Максима Дерябіна. Про це пише один із Z-Телеграм-каналів із посиланням на друзів потерпілого.

Зазначається, що 24 березня командир взводу окупаційного корпусу РФ разом із друзями в барі відзначав закінчення своєї відпустки і подальше повернення на фронт в Україну. Нібито компанія поводилася спокійно, але несподівано в бар зайшла група молодих хлопців напідпитку, які почали чіплятися до дівчини.

"Герой СВО" заступився за неї, але невідомі спустили його зі сходів "висотою близько двох метрів головою вниз", а потім побили. Чому запрошені друзі Дерябіна не заступилися за свого товариша, у повідомленні не йдеться.  

Однак вони намагаються домогтися покарання нападників або хоча б того, щоб "учаснику СВО з двома державними нагородами" надали медичну допомогу. Він із переломом основи черепа та крововиливом у мозок третю добу лежить у лікарні, але йому навіть не зробили МРТ. 

Друзі потерпілого запевняють, що ті, хто побив їхнього друга, а також лікарі лікарні мають зв'язки в МВС РФ, тому не буде ні розслідування цього інциденту, ні адекватного лікування.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті