У МНС РФ підтвердили «надзвичайну подію муніципального характеру» в Брянській області: детонація вибухонебезпечних предметів 

На території Карачаєвського району Брянської області спостерігається детонація вибухонебезпечних предметів. Цей факт підтвердило ГУ МНС Росії у Брянській області.

«За добу зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію муніципального характеру, пов'язану з вибухами... вибухонебезпечних предметів на території Карачаєвського району Брянської області», - йдеться у зведенні Главку.  У Раді національної безпеки і оборони України заявили, що безпілотники атакували склад із боєприпасами. Стверджується, що там зберігалися, зокрема, снаряди з КНДР.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.10.2025
10:35

Заява про неодержання пенсії від РФ: кому це потрібно, як подати і де виникають проблеми

Україна поступово змінює правила виплат пенсій людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окремим елементом цієї реформи стала вимога для частини пенсіонерів подати заяву про неодержання пенсії від органів пенсійного забезпечення РФ.
Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Всі статті