У Мінреінтеграції розповіли про роботу евакуаційного пункту пропуску Колотилівка (рф) – Покровка (Україна) у Сумській області

На нараді щодо евакуації у Сумській області обговорили забезпечення належних умов перебування для людей, які повертаються на підконтрольну територію України через пункт пропуску Колотилівка (рф) – Покровка (Україна). Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі 6 жовтня.

"Для короткострокового перебування осіб, які перетинають кордон, виділено приміщення. Воно облаштоване всіма зручностями, зокрема дитячою кімнатою. Звідти люди можуть дістатися потягом у потрібні їм напрямки. Також для них організовують перевезення автобусом", - зазначили у Мінреінтеграції.

За інформацією міністерства, представники влади та громадських організацій щоденно зустрічають евакуйованих осіб, які прибувають поїздом Суми – Київ. Там їм надаються всебічна підтримка та допомога, а також виплачується державна допомога готівкою у розмірі 2 та 3 тисячі гривень.

На нараді, крім того, була визначена потреба у забезпеченні евакуйованих стартовими пакетами мобільного зв’язку.

За інформацією Мінреінтеграції, з початку серпня через цей пункт пропуску в Україну змогли повернутися понад 10 тисяч українських громадян. Переважно це люди з окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей.

Як повідомлялось раніше, переселенці з Луганської області отримують постільні й кухонні набори на Буковині (контакт).

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті