Переселенці з Луганської області отримують постільні й кухонні набори на Буковині (контакт)

ВПО з Луганщини отримують постільні й кухонні набори в Чернівецькій області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 3 жовтня. 

"Матрацами, кухонними та постільним наборами забезпечили луганчан, які мешкають на Буковині. У місцевому Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини (м. Чернівці, вул. Шептицького, 18) два тижні наші земляки отримували кухонні та постільні набори, матраци від Міжнародної організації з міграції", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за цей період жителям Луганської області надано 166 кухонних наборів, 290 матраців, 350 комплектів зимової постільної білизни.

Підгузки у хабі одержали 78 осіб.

Контактний телефон: +38-066-817-17-01

Графік роботи: вівторок - субота з 10:00 до 15:00.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини можуть звернутися до онколога в хабі у Вінниці

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті