Переселенці з Луганської області отримують постільні й кухонні набори на Буковині (контакт)

ВПО з Луганщини отримують постільні й кухонні набори в Чернівецькій області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 3 жовтня. 

"Матрацами, кухонними та постільним наборами забезпечили луганчан, які мешкають на Буковині. У місцевому Координаційному центрі допомоги ВПО з Луганщини (м. Чернівці, вул. Шептицького, 18) два тижні наші земляки отримували кухонні та постільні набори, матраци від Міжнародної організації з міграції", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за цей період жителям Луганської області надано 166 кухонних наборів, 290 матраців, 350 комплектів зимової постільної білизни.

Підгузки у хабі одержали 78 осіб.

Контактний телефон: +38-066-817-17-01

Графік роботи: вівторок - субота з 10:00 до 15:00.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини можуть звернутися до онколога в хабі у Вінниці

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті