У Міноборони створили спеціальний департамент із закупівель

У структурі Міністерства оборони створили департамент планування тилового забезпечення, який формуватиме довгострокові плани закупівель для військ. Про це повідомляється на сайті відомства.

Зокрема, продовольство, речове майно, паливно-мастильні матеріали, а також технічні засоби тилу.

"Основне завдання департаменту - формувати річний план закупівель товарів. Тобто звести до мінімуму нагальну потребу - коли міністерству потрібно терміново щось закупити для ЗСУ", - сказав заступник міністра оборони Віталій Половенко.

Зазначається, що фахівці департаменту досліджуватимуть ринок, моніторитимуть ціни та визначатимуть орієнтовну вартість. Безпосередньо закупівлі реалізовуватиметься "Державним оператором тилу".

Як повідомлялося,  Міноборони запобігло постачанню 264 тонн неякісних продуктів харчування для ЗСУ. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті