Міноборони запобігло постачанню 264 тонн неякісних продуктів харчування для ЗСУ

Представники Центрального управління контролю якості Міністерства оборони України в лютому 2024 року перевірили продовольство на складах компаній-постачальників до відвантаження в підрозділи і запобігли постачанню 264,09 тонни неякісних продуктів до військових частин, повідомила пресслужба міністерства. Про це повідомляє Міноборони.  

"Ми системно проводимо перевірки на складах компаній до постачання в підрозділи. Якщо інспектори фіксують зіпсовані продукти, постачальник має замінити партію. Деякі недобросовісні компанії завдають збитків державі", - заявив заступник міністра оборони Віталій Половенко.

За його інформацією, на рівні оперативно-стратегічних угруповань військ у лютому в Збройні Сили України (ЗСУ) було недопоставлено продукції на суму - 36,479 млн грн. Поставки зривають компанії, які систематично не виконують своїх обов'язків.

Половенко пообіцяв, що Міноборони буде відкрито інформувати суспільство з усіх питань постачання харчового забезпечення. "У будь-якому разі наші військові не повинні відчувати жодних проблем із якістю їжі", - додав він.

У Міноборони нагадали, що за умовами договору постачальник протягом 24 годин має замінити зіпсовану продукцію на якісну. Підприємства, які зривають умови договору, очікують штрафні санкції.

Як повідомлялося, посадовці на Вінниччині під час проведення закупівель для військових завдали мільйонних збитків бюджету

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті