У міноборони росії планують добудувати водовід на окупований Донбас за кілька місяців - Reuters

Систему водопроводу, якою окупанти планують з'єднати прикордонну з Україною Ростовську область із захопленою частиною Донбаса, планують завершити за кілька місяців. Про це пише Reuters, цитуючи російський ТАРС.

Зазначається, що проект, який має бути завершений в найближчі кілька місяців, матиме пропускну спроможність 300 тис. кубометрів води на добу і включатиме дві лінії завдовжки 200 км (124 милі), повідомляється з посиланням на міністерство оборони.

«До будівництва цілодобово залучено понад 2600 фахівців… Міноборони Росії та понад 1000 одиниць техніки», — цитується неназваний представник російського Міноборони.

Додоється, что спорудження пройде територією Ростовської області в росії та в Донецьку область до каналу Сіверський Донець-Донбас, який проходить від річки Донець у районі селища Райгородок до міста Донецька.

Як повідомлялося, ватажок "ДНР" Денис Пушилін дав зрозуміти, що водовід з Дону не зможе забезпечити потреби мешканців окупованого регіону у питній воді.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті