Пушилін розповів, що обіцяної води з Дону мешканцям "ДНР" може не вистачити, бо втрати у водопроводі сягають 60%

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін дав зрозуміти, що водовід з Дону не зможе забезпечити потреби мешканців окупованого регіону у питній воді. Про це він розповів в ефірі однієї із російських радіостанцій.

Причиною збереження дефіциту води він назвав поганий стан водопровідних мереж.

"Тієї води з Дону могло б вистачити на закриття більшої кількості наших потреб, і графік можна було б ще ширше робити, якби не водовтрати. Так вийшло, що наші мережі водопровідні дають водовтрати зараз до 60%", - поскаржився він.

Зрадник батьківщини традиційно звинуватив у цьому Україну, не уточнивши, що до початку російської агресії жодних проблем із забезпеченням населення водою не було.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти обіцяють провести на окуповану територію Донецької області водовод, який дме подавати воду з Дону.

 

 

 

 

 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті