Пушилін розповів, що обіцяної води з Дону мешканцям "ДНР" може не вистачити, бо втрати у водопроводі сягають 60%

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін дав зрозуміти, що водовід з Дону не зможе забезпечити потреби мешканців окупованого регіону у питній воді. Про це він розповів в ефірі однієї із російських радіостанцій.

Причиною збереження дефіциту води він назвав поганий стан водопровідних мереж.

"Тієї води з Дону могло б вистачити на закриття більшої кількості наших потреб, і графік можна було б ще ширше робити, якби не водовтрати. Так вийшло, що наші мережі водопровідні дають водовтрати зараз до 60%", - поскаржився він.

Зрадник батьківщини традиційно звинуватив у цьому Україну, не уточнивши, що до початку російської агресії жодних проблем із забезпеченням населення водою не було.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти обіцяють провести на окуповану територію Донецької області водовод, який дме подавати воду з Дону.

 

 

 

 

 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті