Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Міноборони РФ анонсувало масштабну провокацію у Краматорську нібито з боку українських спецслужб. Про це повідомляє Міноборони РФ у Telegram.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"За підтвердженою кількома незалежними джерелами інформацією, українські спецслужби мають намір найближчим часом здійснити масштабну провокацію для звинувачення Росії у скоєнні нібито військових злочинів", - пише російське відомство.
Для цього нібито українською владою сплановано у місті Краматорськ керований підрив будівель місцевих наркологічного та онкологічного диспансерів, а також першої міської лікарні з метою звинувачення РФ у нібито "навмисному ударі" по цивільних об'єктах.
"На тлі військових невдач української армії київська влада подібними провокаціями намагається посилити тиск на громадську думку західних країн, щоб домогтися розширення номенклатури постачання сучасних озброєнь та військової техніки для ЗСУ", - пише Міноборони РФ.
Як повідомлялося раніше, за словами міністра оборони Олексія Резнікова, Україна не завдаватиме ударів по території РФ далекобійними ракетами, які надають міжнародні партнери.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту