У міноборони РФ заявили про атаку безекіпажних катерів на Севастопольську бухту

Російське міністерство оборони заявило, що в ніч на 24 жовтня в Чорному морі в районі Севастополя було нібито виявлено три безекіпажні катери ВМС України. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"По району виявлення безекіпажних катерів нанесено вогневе ураження протидиверсійними ракетно-бомбовими комплексами", - ідеться в заяві військового відомства країни-агресора.

"На зовнішньому рейді Севастопольської бухти проводиться комплекс протимінних і протидиверсійних заходів", - також повідомили в міноборони РФ.

Нагадаємо, в ніч на 24 жовтня в Севастополі було чути вибухи, окупанти заявили про "можливу підводну диверсію". 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті