У міноборони РФ заявили про атаку безекіпажних катерів на Севастопольську бухту

Російське міністерство оборони заявило, що в ніч на 24 жовтня в Чорному морі в районі Севастополя було нібито виявлено три безекіпажні катери ВМС України. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"По району виявлення безекіпажних катерів нанесено вогневе ураження протидиверсійними ракетно-бомбовими комплексами", - ідеться в заяві військового відомства країни-агресора.

"На зовнішньому рейді Севастопольської бухти проводиться комплекс протимінних і протидиверсійних заходів", - також повідомили в міноборони РФ.

Нагадаємо, в ніч на 24 жовтня в Севастополі було чути вибухи, окупанти заявили про "можливу підводну диверсію". 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті