У Міноборони Британії прокоментували можливість застосування путіним в Україні хімічної зброї у разі успішного контрнаступу ЗСУ

Британія дуже насторожено ставиться до того, що російський диктатор путін може вдатися до використання хімічної та біологічної зброї в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра оборони Британії Бена Воллеса, яку приводить The Independent.

Міністр вказав на застосування росією хімічної зброї в Сирії та отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля у Солсбері у 2018 році.

Депутат-консерватор Тобіас Еллвуд процитував голову ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина, який вважає за можливе застосування нетрадиційної зброї, такої як хімічна та біологічна зброя, у разі успішного контрнаступу ЗСУ.

"Ми завжди маємо бути насторожі щодо поведінки російських військових і навіть президента Путіна", - відповів депутату Воллес.

Міністр додав, що Британія напоготові, міжнародна спільнота підтримує діалог і країна готова разом із НАТО підвищувати готовність реагувати на такі ситуації. Воллес підкреслив, що Британія має дуже насторожено ставитися до того, що станеться далі.

Як повідомлялося, Велика Британія відправить в Україну сотні ударних безпілотників із дальністю дії понад 200 км. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті