У Міноборони Британії попросили Україну бути тактовнішою з вимогами до союзників - ЗМІ

Україні не завадить більше дякувати союзникам за військову та інші види допомоги у війні проти російських окупантів. Про це на полях саміту НАТО у Вільнюсі заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, повідомляє ЛІГА з посиланням на The Guardian.

Топчиновник з Лондона нібито сказав, повідомляє газета, що "українці так поспішають отримати всю можливу допомогу, що не завжди кажуть, що вдячні за надане".

За словами міністра оборони країни, коли він у 2022 році приїхав до Києва, йому видали список зброї, яка була потрібна ЗСУ.

"Знаєте, ми не Amazon. Я сказав їм це торік, коли проїхав 11 годин, щоб одержати список", – сказав Воллес.

Він вважає, що наполегливість України з вимогами може призвести до зворотного ефекту серед громадян країн-союзниць: "Іноді ви просите країни відмовитися від власних запасів зброї. Іноді доводиться переконувати законодавців на [Капітолійському] пагорбі в Америці".

"Хочемо ми цього чи ні, але люди прагнуть бачити дещицю вдячності", – сказав глава Міноборони Британії.

Нагадаємо, Президент Польщі Анджей Дуда розкритикував ухвалені на саміті НАТО рішення щодо майбутнього членства України в альянсі. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті