У Мінкульті внесли пересувний цирк разом з марафоном "Єдині новини" до переліку критично важливих для економіки. Працівників забронюють

Міністерство культури та інформаційної політики України внесло державне підприємство "Дирекція пересувних циркових колективів" до переліку критично важливих для функціонування економіки. Про це повідомив у Телеграм народний депутат Ярослав Железняк, який опублікував текст наказу Мінкульту.

Згідно з ним, "Дирекція пересувних циркових колективів" має важливе значення для галузі національної економіки у сфері культури та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Крім того, критично важливими також визнали телеканали, які беруть участь у телемарафоні "Єдині новини".

Зазначимо, працівники підприємств, які вважають критично важливими для економіки, підлягають бронюванню від мобілізації.

Державне підприємство "Дирекція пересувних циркових колективів України" — це державна організація, яка підпорядковується Міністерству культури та інформаційної політики. До його складу належить 8 циркових колективів зі штатом 255 людей.

Як повідомлялося раніше, "Репортери без кордонів" закликали уряд скасувати телемарафон "Єдині новини". 

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті