У Міненерго заявили, що від російських "шахедів" постраждали енергооб'єкти у двох областях

Уночі 18 травня безпілотники РФ атакували енергетичні об'єкти в Полтавській і Харківській областях. Про це повідомило у Телеграм Міністерство енергетики.

"Без постраждалих. Однак є пошкодження обладнання, наслідки уточнюються", - йдеться в повідомленні.

Крім того, на Донеччині під час обстрілу вимикалася повітряна лінія "ДТЕК Донецькі електромережі", внаслідок чого знеструмлювалися підстанції та приєднані до них побутові споживачі.

Також у цій області через короткострокове вимкнення з технологічних причин повітряної лінії знеструмлювалися дві шахти, людей з яких на поверхню виводити не довелося, і побутові споживачі.

Загалом в енергосистемі зберігається дефіцит ресурсу, який покривався сьогодні в нічні та ранкові години аварійною допомогою з Румунії, Словаччини та Польщі. Учора її не залучали, але в денні години Україна надавала аварійну допомогу Польщі - отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни.

Імпорт знижується третій день поспіль - на сьогодні він становить 20 411 МВт-год, що на 9% нижче за показник п'ятниці.

Міненерго також підтверджує анонсовані вчора плани НЕК "Укренерго" обмежувати в суботу тільки промислових споживачів - з 19.00 до 24.00 у всіх регіонах. Відключення побутових споживачів поки що не передбачається.

Як повідомлялося, у Міненерго розповіли, чи вимикатимуть 18 травня світло для населення.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті