У Міненерго розповіли конгресменам США, для чого необхідна додаткова ППО

Додаткові системи протиповітряної оборони нададуть змогу Україні посилити захист енергооб'єктів. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко на зустрічі з двопартійною і двопалатною делегацією Конгресу США, повідомляє Міенерго.

"Найнадійніший захист об'єктів енергетики можуть забезпечити системи ППО", - сказав Галущенко.

Як зазначається в релізі, до складу делегації увійшли сенатор від Республіканської партії Джонні Ернст, члени Палати представників від Демократичної партії Вайлі Нікел, Том Своззі, Майкл Квіглі та від Республіканської партії Ешлі Гінсон і Чак Едвардс, які перебували в Україні з візитом.

Міністр зазначив, що росія посилила атаки і продовжує використовувати свій арсенал, щоб залишити Україну без світла, а після останніх ворожих атак найбільших руйнувань зазнали об'єкти тепло-, гідрогенерації та підстанції оператора системи передачі.

Зі свого боку, конгресмени наголосили, що й надалі підтримуватимуть Україну і, зокрема, працюватимуть над консолідацією її підтримки після повернення до США.

Нагадаємо, на початку квітня президент Зеленський заявив, що запасів ППО може не вистачити вже через місяць. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті