У мережі показали відео прильоту в Кремінну. Саме там Україна вперше у світі застосувала далекобійні GLSDB для HIMARS

Відео, зняте після прильоту в Кремінну на Луганщині 13 лютого, розмістив Телеграм-канал "Трикутник"

"Кремінна. Вчорашній приліт на меблеву фабрику. Там "мірні люди" ремонтували "мирну техніку". Типу: танк, БТР, БМП", - сказано в повідомленні.

"Трикутник" також уточнив, що саме в Кремінній Україна вперше у світі застосувала далекобійні GLSDB для HIMARS 13 лютого, про що повідомляв "ОстроВ".

"Кремінна. Перше зафіксоване застосування GLSDB. Відео опубліковане ворогом, уламки були знайдені після удару по російських цілях 13 лютого поблизу міста", - йдеться в повідомленні.

Раніше з посиланням на окупаційну владу повідомлялось про прильоти до Кремінної та трьох загиблих.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті