У Мелітополі підірвали поліцейського-колаборанта Сковирка

В окупованому Мелітополі 23 березня на вибуховому пристрої підірвали поліцейського-колаборанта Сергія Сковирка. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі.

"Після ранкового вибуху у поки що окупованому Мелітополі орки не на жарт заметушилися, – сказано в повідомленні. – Зігнали фейкову "поліцію" і рятувальників на вулицю Івана Алєксєєва – біля пожежної частини нібито знайшли саморобний вибуховий пристрій. Повідомили про постраждалого "поліцейського". Це поліцейський-колаборант Сергій Сковирко йшов на роботу і звернув не туди. Хоча він "звернув не туди" ще як тільки погодився на співпрацю з ворогом. Тож палата в лікарні – закономірний наслідок неправильно обраного шляху".

Раніше повідомлялось, що у Новій Каховці ліквідовано чергового колаборанта Сергія Москаленка.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті