У Мелітополі партизани підірвали авто з окупантами

Українські партизани підірвали у тимчасово окупованому Мелітополі авто з окупантами, які грабували квартири мешканців, які виїхали з міста. Про повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 20 жовтня.

“Вони регулярно відслідковували і грабували порожні квартири міста. А в цей час окупантів відслідковували наші сили спротиву”, - зазначив Федоров.

Очільник міста також повідомив, що це відбулось під час чергового нічного “полювання” в районі Авіамістечка, і саме в момент завантаження награбованого в авто, і стався вибух.

Як повідомлялось раніше, у Маріуполі загадково гинуть окупанти – за тиждень мертвими виявили 26 військових РФ.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті