У Мелітополі окупанти затримали трьох підлітків, звинувативши у "терактах на замовлення СБУ"

Російські загарбники затримали в окупованому Мелітополі Запорізької області трьох підлітків за звинуваченням у "роботі на СБУ". Про це 21 грудня повідомив у Телеграмі мер міста Іван Федоров.

"Пропагандисти розповсюджують "легенду": начебто хлопці організували декілька терактів. Передавали інформацію про переміщення ворожої техніки та базуванні військ. А ще начебто стежили за одним з колаборантів, аби закласти вибухівку у його під'їзді", - написав Федоров.

За твердженням окупантів, ще двоє учасників "цієї групи" нібито загинули під час вибуху саморобного пристрою.

"Цинізм рашистів не знає меж. Не в змозі подолати спротив на тимчасово окупованих територіях, вони вже полонять дітей, які під тортурами швидше зізнаються у всьому, що скаже ворог. Маємо звільнити наших людей. Та не допустити знущання над нашими дітьми!", - зазначив міський голова.

Як повідомлялося, партизани в Мелітополі підірвали вантажний потяг, який возив окупантам паливо й боєприпаси.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті