У Мелітополі окупанти хочуть відбирати квартири у мешканців без російського паспорта – мер

Російські окупанти мають намір забирати квартири у мешканців Мелітополя, які не оформили російський паспорт. Про це 27 січня в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Іван Федоров.

"Окупанти запроваджують примусову паспортизацію. Цього тижня вони оголосили всім, що всі мають оформити рашистські паспорти до 1 червня. Хто цього не зробить - не матиме права на квартиру, машину, медичне та соціальне обслуговування", - розповів мер.

Також Федоров зазначив, що вже є випадки, коли росіяни приїжджали до конкретних сіл, їм потрібні були квартири для розселення, тому вони займали не лише порожні квартири, а й виселяли місцевих.

При цьому, за його словами, зараз у місті залишилося менше місцевих жителів, аніж з'явилося загарбників. За підрахунками Федорова, у місті лишилося не більше 60 тисяч людей.

Також міський голова Мелітополя зазначив, що далеко не всі окупанти одягнені у військову форму. Багато хто з них носить громадянське, щоб провокувати місцевих, підслуховувати їх розмови, поширювати дезінформацію та дестабілізувати ситуацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Мелітополі окупанти заборонили цивільним перетинати блок-пости без спеціальних перепусток.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті