У Мелітополі окупанти хочуть відбирати квартири у мешканців без російського паспорта – мер

Російські окупанти мають намір забирати квартири у мешканців Мелітополя, які не оформили російський паспорт. Про це 27 січня в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Іван Федоров.

"Окупанти запроваджують примусову паспортизацію. Цього тижня вони оголосили всім, що всі мають оформити рашистські паспорти до 1 червня. Хто цього не зробить - не матиме права на квартиру, машину, медичне та соціальне обслуговування", - розповів мер.

Також Федоров зазначив, що вже є випадки, коли росіяни приїжджали до конкретних сіл, їм потрібні були квартири для розселення, тому вони займали не лише порожні квартири, а й виселяли місцевих.

При цьому, за його словами, зараз у місті залишилося менше місцевих жителів, аніж з'явилося загарбників. За підрахунками Федорова, у місті лишилося не більше 60 тисяч людей.

Також міський голова Мелітополя зазначив, що далеко не всі окупанти одягнені у військову форму. Багато хто з них носить громадянське, щоб провокувати місцевих, підслуховувати їх розмови, поширювати дезінформацію та дестабілізувати ситуацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Мелітополі окупанти заборонили цивільним перетинати блок-пости без спеціальних перепусток.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті