У Мелітополі на базі окупантів стався надпотужний вибух з подальшою детонацією – мер

Потужний вибух пролунав на російській базі в окупованому Мелітополі Запорізької області. Про це повідомив законний мер міста Іван Федоров в ефірі телемарафону 14 серпня.

"Вчора був один надпотужний вибух, який чули як мешканці як Мелітополя, так і Приазов’я та Якимівки. Він стався поблизу селища Радіонівка, де ворог розмістив свою військову базу та тренував "мобіків" з Запорізької лінії фронту. Після вибуху була чутна детонація. Скоріше за все, цієї бази вже немає", - сказав він.

Федоров додав, що на днях на трасі Мелітополь - Бердянськ загорівся паливозаправник російських окупантів, який спричинив тимчасове перекриття сухопутного сполучення до окупованого Криму.

"Там військовий "Урал" зіткнувся з автівкою, яка везла продукти для військових, сталася ДТП і вибух. Траса тепер перекрита протягом двох днів. Продовжується "самоліквідація" ворога», - зазначив міський голова.

Як повідомлялося, напередодні вибухи чули в районі окупованого Генічеська на Херсонщині.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті