У Маріуполі з'явилася велика кількість російських військових азійської зовнішності

В окупованому Маріуполі агенти партизанського руху "АТЕШ" фіксують велику кількість людей азійської зовнішності. Про це йдеться у ТГК партизанів 28 лютого.

"Так, наприклад, на проспекті Будівельників, ми зафіксували завантаження в кабіну військової вантажівки значної кількості удмуртів і чувашів. Вже давно очевидно, що рашисти, насамперед, цілеспрямовано прагнуть знищити, нечисленні народи, які проживають на території Росії", - йдеться в повідомленні.

"Закликаємо всіх жителів Удмуртії та Чувашії, всіх друзів удмуртського та чуваського народу, всіх представників споріднених фінно-угорських народів та захисників малих народів - вступати до наших лав, для того, щоб Ви та Ваші близькі, не постраждали від дій злочинного путінського режиму", - закликали в "АТЕШ".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті