У Маріуполі пролунали вибухи, у тому числі на території меткомбинату - Андрющенко

В окупованому Маріуполі ввечері, 1 березня, пролунали вибухи. Про це повідомив радник законного мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму ТГК

"Маріуполь. Гучно. Серія вибухів з епіцентром на Лівобережжі. Попередньо Восточний, район полігону/базування отримав привітання з першим днем весни", - написав він. 

"Маріуполь. Кальміуський район (Пентагон). Вибух на території ММК ім. Ілліча та «задьІмление» тепер...", - пізніше додав Андрющенко.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті