У Маріуполі партизани виявили нове місце базування ворожих підрозділів ППО та РЕБ

У тимчасово захопленому російською армією Маріуполі зафіксовано нове місце базування ворожих підрозділів ППО та РЕБ (комплекси радіоелектронної боротьби) - на території колишнього рибоконсервного комбінату. Про це повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко та опублікував відповідне відео з міста та супутникову мапу.

«Окупанти здійснили переміщення більшості комплексів ППО (включаючи обладнання РЕБ) з території комбінату на зберігання. Проведеними заходами «Маріупольського спротиву» встановлено, що нове місце зберігання знаходиться на території колишнього рибоконсервного комбінату», - написав Андрющенко.

Він зазначив, що факти переміщень на бойові позиції зафіксовано в зоні залізничного переїзду в районі «Гавань» Приморського району.

«Щонайменше, окрім комплексу РЕБ, на території рибкомбінату переховують комплекс С300», - уточнив радник мера.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті