У Маріуполі партизани виявили нове місце базування ворожих підрозділів ППО та РЕБ

У тимчасово захопленому російською армією Маріуполі зафіксовано нове місце базування ворожих підрозділів ППО та РЕБ (комплекси радіоелектронної боротьби) - на території колишнього рибоконсервного комбінату. Про це повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко та опублікував відповідне відео з міста та супутникову мапу.

«Окупанти здійснили переміщення більшості комплексів ППО (включаючи обладнання РЕБ) з території комбінату на зберігання. Проведеними заходами «Маріупольського спротиву» встановлено, що нове місце зберігання знаходиться на території колишнього рибоконсервного комбінату», - написав Андрющенко.

Він зазначив, що факти переміщень на бойові позиції зафіксовано в зоні залізничного переїзду в районі «Гавань» Приморського району.

«Щонайменше, окрім комплексу РЕБ, на території рибкомбінату переховують комплекс С300», - уточнив радник мера.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті