Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Така цифра називається в дослідженні BBC Verify. На підставі вивчених документів з'ясувалося, що 2200 квартир уже готові до вилучення міською владою, ще 3500 визначені нею для можливої конфіскації в майбутньому.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Насправді, нагадує видання, у значній частині нерухомості, яку безпідставно визнано безгосподарною, мешкали українці, які або залишили Маріуполь, або загинули 2022 року під час 86-денної його облоги. Перші не можуть повернутися в місто через фактичну заборону на в'їзд до РФ і на окуповані нею території. Родичі других часто не можуть довести свої права на спадщину.
Окупаційна влада Маріуполя не відповіла на прохання Бі-бі-сі надати коментарі з цього приводу.
«ОстроВ» писав про те, як квартирне питання на окупованих територіях використовується для заселення південного сходу України вихідцями з країни-агресора.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту