У Макіївці окупанти скасували премії і надбавки працівникам "держпідприємств"

Російські окупанти одразу після завершення псевдовиборів почали реалізовувати на захопленій території Донецької області раніше заморожені рішення для погіршення добробуту населення. Про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила в Телеграмі.

Так, за її словами, працівникам Макіївки вже скасували премії та надбавки, а також виплату будь-яких додаткових коштів у найближчій перспективі.

Крім того, зазначила Маляр, громадськість активно обговорює "оголошені рішення місцевих російських окупаційних адміністрацій про затримання заробітної плати працівникам ряду так званих державних підприємств, підвищення вартості продовольчих та промислових товарів і послуг".

Раніше голова Луганської ОВА Артем Лисогор повідомляв, що після "виборів" у Лисичанську почалися зміни на гірше. Так, в окупованому місті росіяни вирішили у вересні демонтувати системи водо- і теплопостачання в окремих районах міста.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті