У Макіївці окупанти скасували премії і надбавки працівникам "держпідприємств"

Російські окупанти одразу після завершення псевдовиборів почали реалізовувати на захопленій території Донецької області раніше заморожені рішення для погіршення добробуту населення. Про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила в Телеграмі.

Так, за її словами, працівникам Макіївки вже скасували премії та надбавки, а також виплату будь-яких додаткових коштів у найближчій перспективі.

Крім того, зазначила Маляр, громадськість активно обговорює "оголошені рішення місцевих російських окупаційних адміністрацій про затримання заробітної плати працівникам ряду так званих державних підприємств, підвищення вартості продовольчих та промислових товарів і послуг".

Раніше голова Луганської ОВА Артем Лисогор повідомляв, що після "виборів" у Лисичанську почалися зміни на гірше. Так, в окупованому місті росіяни вирішили у вересні демонтувати системи водо- і теплопостачання в окремих районах міста.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті