У Лисичанську окупанти обіцяють знижки на медичні послуги за умови "голосування" за путіна

У тимчасово окупованому Лисичанську на Луганщині у медзакладах пропонують знижки на послуги в обмін на голосування за путіна на "виборах" у березні. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 17 лютого. 

"В окупованому Лисичанську. ц місцевій лікарні при голосуванні за путіна обіцяють знижки на медичні послуги та препарати. Про бажання скористатися пропозицією треба, для початку, повідомити головного лікаря. Він і надає подальші інструкції", - повідомив Лисогор. 

Нагадаємо, в окупованому Алчевську чергує усього один екіпаж "швидкої допомоги". 

Як повідомлялося, на окупованих територіях не вистачає понад 3 тисячі медиків та зберігається дефіцит  ліків. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті