У Лисичанську окупанти обіцяють знижки на медичні послуги за умови "голосування" за путіна

У тимчасово окупованому Лисичанську на Луганщині у медзакладах пропонують знижки на послуги в обмін на голосування за путіна на "виборах" у березні. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 17 лютого. 

"В окупованому Лисичанську. ц місцевій лікарні при голосуванні за путіна обіцяють знижки на медичні послуги та препарати. Про бажання скористатися пропозицією треба, для початку, повідомити головного лікаря. Він і надає подальші інструкції", - повідомив Лисогор. 

Нагадаємо, в окупованому Алчевську чергує усього один екіпаж "швидкої допомоги". 

Як повідомлялося, на окупованих територіях не вистачає понад 3 тисячі медиків та зберігається дефіцит  ліків. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті