У Лисичанську й на азовському узбережжі Донеччини окупанти розміщуються в медзакладах і базах відпочинку

Російські окупанти продовжують розміщувати особовий склад і командування в медзакладах і базах відпочинку на окупованій території Луганської й Донецької областей (зокрема, в Лисичанську та кількох населених пунктах азовського узбережжя). Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 18 липня.

"Російські окупаційні війська продовжують переобладнувати об’єкти цивільної інфраструктури під власні потреби, – сказано в повідомленні. – Зокрема, в місті Лисичанськ Луганської області противник обладнав територію колишньої міської поліклініки для розміщення особового складу та командування підрозділу "Ахмат".

Крім того, в населених пунктах Ялта, Юр’ївка та Урзуф Донецької області території баз відпочинку "Червона Гвоздика", "Космос" та "Прибій" повністю переобладнано під військові бази з фортифікаційними спорудами (бліндажами) для розміщення особового складу російських окупаційних військ.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що мешканка Сватового на Луганщині повернулась додому й застала там "асвабадітєля: "Я получил приглашение на проживание в этом городе. В этой квартире".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті