У Липецьку "вагнерівець" убив 4-річну дівчинку і жорстоко побив її матір

У російському Липецьку боєць ПВК "Вагнер" убив 4-річну дівчинку і жорстоко побив її матір. Про це повідомляє Телеграм-канал Baza.

За даними каналу, 31-річний Володимир служить за контрактом у ПВК "Вагнер". Наприкінці серпня він приїхав у відпустку і відтоді перебував удома. 

За версією слідства, 1 жовтня Володимир посварився зі своєю дружиною, 35-річною Тетяною, і сильно побив її. Але цим Володимир не обмежився, йому під руку попалася чотирирічна донька Тетяни від першого шлюбу. За попередніми даними, чоловік кілька разів ударив її по голові, після чого дівчинка загинула.

Як повідомлялося, в росії "вагнерівець" облив бензином і живцем спалив свою сестру.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті