У Львові затримали «вора в законі» на прізвисько «Серго Самтредський»

У Львові затримали 39-річного уродженця Грузії, «вора в законі» на прізвисько «Серго Самтредський», який знаходиться у санкційному списку РНБО.  Про це повідомив начальник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Андрій Рубель, - пише департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

«Серго Самтредський» ї був коронований у 2008 році в Туреччині й належить до Сухумського воровського клану. Наразі його примусово видворено за межі країни.

Як повідомив Рубель, у 2018 році «вор в законі» на прізвисько «Серго Самтредський» отримав заборону відвідувати України упродовж 5-ти років, а у 2021 до нього, як і ще до 556 його «колег», були застосовані персональні обмежувальні санкції РНБО.

Зазначається, що оперативники департаменту проводять комплекс заходів щодо унеможливлення поширення «ворами в законі» на території держави злочинного впливу, а тому миттєво реагують на будь-які їхні спроби повернутися до України.

«Як тільки-но ми отримали інформацію про незаконний перетин лідером злочинного світу кордону, одразу почали заходи щодо встановлення його місця перебування, - зазначив начальник ДСР Андрій Рубель. - Вже за кілька днів з’ясували, що він тимчасово оселився у Львові». Відтак 29 травня у Львові правоохоронці провели заходи для затримання «Серго Самтредського».

Уточнюється, що на виконання рішення РНБО поліцейські спільно з Державною міграційною службою України примусово видворили «вора в законі» за межі країни.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті